ZWROTY I REKLAMACJE

ZWROTY – ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Otrzymany towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar nie może być uszkodzony lub nosić śladów użytkowania, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania obuwia.

Można zrezygnować z całości lub z części zamówienia. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności na rachunek bankowy, najszybciej jak to możliwe (do 5 dni roboczych, licząc od dnia odebrania przesyłki).

Adres do zwrotu:

Dudzio Dariusz Dudek

ul. Jurki 119

14-300 Morąg

Uwaga!
1. Zwracany towar powinien być zapakowany w sposób uniemożliwiający uszkodzenie w trakcie transportu.
2. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem! Zwrot odesłany w ten sposób wróci do nadawcy.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt się z naszym Biurem Obsługi Klienta:
– e-mail: bok@edudzio.pl lub dudek0130@gmail.com
– infolinia 604167218  (pon-pt, w godz. 10-17)

WYMIANA

Aby wymienić towar należy złożyć nowe zamówienie, a wymieniany produkt odesłać w ramach zwrotu na adres:

Dudzio Dariusz Dudek

ul. Jurki 119

14-300 Morąg

Uwaga! Towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany z kompletną zawartością oraz nie będzie uszkodzony i bez śladów używania.

REKLAMACJE

Reklamowany towar należy wysłać na poniższy adres:

Dudzio Dariusz Dudek

ul. Jurki 119

14-300 Morąg

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do reklamacji o czym powiadomimy Państwa drogą mailową. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji naprawimy lub wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego produktu (wyliczone w oparciu o najtańszy oferowany przez naszą firmę zwykły sposób dostawy) zostaną zwrócone na rachunek bankowy. W przypadku braku możliwości wymiany, należność za odesłany towar wraz z kosztami przesyłki, zostanie zwrócona na rachunek bankowy najszybciej jak to możliwe (do 5 dni roboczych od momentu rozpatrzenia reklamacji).